Şimdi Teklif İsteyin

bekleyiniz

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın

Sektördeki 14 yıllık tecrübesini Tema Oluklu Mukavva ve Ambalaj San. Tic. ve Ltd. Şirketinde birleştiren ekibimizle birlikte, geride bıraktığımız süre içerisinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle sizlere kusursuz ürün ve hizmet sunmaktayız. Ekibini tamamen alanında uzman olan profesyonel kişilerden oluşturmuştur. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önemin yanı sıra, personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile toplam başarı ilkesini benimsemiştir.
Satış öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet anlayışıyla her şekilde size yardımcı olan uzman ekibimizle sorunsuz işlere ve hızlı çözümlere imza atacaksınız.

Firmamız kurulduğu günden bugüne ve daima güler yüzlü, güven anlayışımızı kaybetmeden ve kaliteden ödün vermeden çözüm odaklı hizmet etmeyi kendimize hedef almışızdır. Bizi daha yakından tanımanızı istiyoruz. Dilediğiniz zaman ofisimize gelerek, tamamı genç ve dinamik bir ekipten oluşan firmamızı tanıyabilir ve sizlere sunduğumuz hizmetleri anlatabiliriz.

Değerlerimiz

Dürüstlük

Yasalara saygı

İnsan odaklılık

Müşteri memnuniyeti

Yenilikçilik

Kaliteli hizmet

Çevrecilik

Çevre Politikamız

Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uymak,

Faaliyetlerimiz sırasında oluşan atıklarımızı azaltıcı önlemler almak ve sürekli iyileştirmeler yapmak, oluşan atıkların ise yasaların öngördüğü şekilde bertarafını veya geri kazanımını sağlamak,

Çevre boyutlarını saptamak, amaç ve hedefleri belirlerken bunları göz önünde bulundurmak,

Çalışanlarımızı Çevre Yönetim Sistemi konusunda eğitmek,

Çevreye uyumlu ürünler kullanmak ve tedarikçileri belirlerken bu kriteri göz önünde bulundurmak,

Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmek,

Acil durum risklerini azaltmaya çalışmaktır.


14+
1500+
300
YUKARI